Stavby domů

Pasivní a nízkoenergetické domy

Rádi Vám takový dům postavíme a přispějeme tak k ozdravení naší planety. Vás pak budou těšit nízké provozní náklady, které se v průběhu let a postupným růstem cen energií stanou pro Vás a v očích Vašich sousedů obrovskou výhodou.

Samozřejmostí je rekuperace, solární panely, apod.

Můžete si vybrat z našich projektů typizovaných nízkoenergetických nebo pasivních domů nebo nám můžete předložit svůj projekt, případně náš certifikovaný projektant Vám zpracuje projekt podle Vašich představ. Možností je mnoho…

Stavby na klíč (nejen domů)

Provádíme jak drobné stavební úpravy a práce, tak stavby rodinných domů od základů až po dokončovací stavební práce a přípravu na nastěhování včetně úklidu a vybavení domu – takzvaně na klíč.

Pokud si budete přát, tak Vás i odstěhujeme do Vašeho uklizeného a vonícího nového domu. Realizací staveb jsme provedli mnoho, podívejte se na naše reference.

Rádi Vám poradíme, pomůžeme, společně vybereme optimální řešení.

Vždy klademe důraz na jednání s investorem tak, aby byla jeho přání správně realizována. Nejlepší reklama je spokojený zákazník, který se pochlubí ostatním. Stejně tak je hezký dům dobrou vizitkou pro naše budoucí zákazníky.

A naše vizitka je výborná kvalita provedených prací.

Na kvalitu u nás dbáme především. Tým vyškolených lidí pečlivě kontroluje provádění prací a patřičný soulad s normami, projektem a nařízeními tak, aby výsledná kvalita splňovala nejen požadavky dnes, ale i za 20 nebo 30 let.

SOUVISEJÍCÍ OBSAH